Spotkanie z autorką książek dla dzieci - Agnieszką Frączek.

O tym jak powstają książki oraz skąd czerpie się inspirację do ich napisania opowiadała przedszkolakom i uczniom  Agnieszka Frączek, pisarka, językoznawca, autorka kilkudziesięciu książek dla dzieci.
Spotkanie autorskie odbyło się 21 października w naszym przedszkolu. Spotkanie zorganizowano dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Matwiej Dyrektora Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Annopolu w ramach współpracy. W spotkaniu uczestniczyli: Pani Agnieszka Matwiej - Dyrektor Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Annopolu wraz z pracownikami biblioteki, pięcio i sześciolatki z nauczycielkami.  Pisarka wprowadziła uczestników spotkania w niesamowity świat książki. Opowiedziała jaka długa droga wiedzie od momentu jej napisania do czytelnika. Nie zabrakło również fascynujących opowieści z życia Agnieszki Frączek.
Do relacji ze spotkania oraz galerii zdjęć zapraszamy do Aktualności.