Podsumowanie Akcji Góra Grosza 2023

Dobiegła końca XXIV Ogólnopolska akcja Góra Grosza. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin. Dzięki zbiórce pomoc uzyskają rodzinne piecze i instytucje zastępcze, które pomogą usamodzielnić się młodzieży, powstaną programy dla rodzin zastępczych i adopcyjnych, lokalne programy z zakresu pomocy dziecku i rodzinie. Akcja przeprowadzona była przez zbiórkę monet (od 1 gr. do 5 zł.) w każdej grupie przedszkolnej i holu korytarza przedszkolnego od dnia 01.11.2023r.-29.02.2024r. Oto zebrane kwoty:

Grupa I - 10,50 zł.
Grupa II - 9,66 zł.
Grupa III - 38,60 zł.
Grupa IV - 49,24 zł.
Grupa V - 56,94 zł.
Grupa VI - 43,80 zł.
Korytarz - 50,26 zł.
Łączna zebrana kwota przez przedszkolaków, rodziców i pracowników przedszkola wyniosła 259 zł.
Przedszkolaki nie zawodzą. Dziękujemy za udział w akcji.
Cieszy nas fakt, że przedszkolaki potrafią dzielić się z innymi i nie pozostając obojętni na los potrzebujących dzieci.